Купити Апірой гель 25 г в Дніпрі
с 10ч до 18ч, суббота и воскресенье - выходной

Апірой гель 25 г

  • Модель: Apiroy25
  • В наявності
  • ₴ 144 грн.Апірой це препарат для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.

Фізико-хімічні властивості: Препарат у вигляді гелю білого кольору. Феромонний препарат на основі синтетичних аналогів. Розфасовка в полімерних банках по 25 г (8 доз).

Фармакологічні властивості: Феромони впливають фізіологічний стан і поведінку сім'ї. Введення в гніздо препарату або нанесення його на роївню привертає робочих бджіл в гнізді, рої.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: На початку очікуваного терміну роїння гель наносять в кількості 1 г у вигляді кола діаметром 8 - 10 мм і оновлюється щодня протягом всього терміну роїння. При використанні препарату в роівню, гель в кількості 10 г (2 чайні ложки) одноразово наноситься на внутрішню частину роївні. Підготовлені роївні розвішують на жердинах або на деревах на рівні 3 - 5 метрів від землі з боку панівних вітрів на відстані 100 - 800 метрів від пасіки. Періодичність огляду роїв не рідше одного разу за дві доби. Після затримання і посадки рою у вулик, роївню з Апіроем використовують для повторних упіймань (протягом 10 днів).

Побічна дія: не зафіксована.

Протипоказання: Не встановлені.

Особливості застосування: Відкривати упаковку слід тільки на пасіці перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігати в упаковці в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 до +25 ° С.

Термін придатності - 2 роки з дня виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

ЛОВИРІЙ гель 25 г

ЛОВИРІЙ гель 25 г

Препарат ЛОВИРІЙ використовується для уловлювання роїв на пасіках в період роїння бджіл.Форма випуск..

₴ 78 грн.