Купити Мурашина кислота 50 мл в Дніпрі
с 10ч до 18ч, суббота и воскресенье - выходной

Мурашина кислота 50 мл

  • Мурашина кислота 50 мл
  • Модель: Muravinaja-kislota
  • В наявності
  • ₴ 27 грн.Варроатоз, дезінфекція. 

Використовується для боротьби з кліщовим захворюванням у бджіл (Varroa). У багатьох країнах Європи мурашина кислота лідирує серед екологічних коштів лікування від кліща вражає бджолині сім'ї.

Мурашина кислота, щільність 1,2126 г / см3, безбарвна рідина з різким запахом, температура кипіння 100,8 ° С, температура плавлення 8,4 ° С.

Для обробки бджіл, уражених варроатозом, застосовується технічна мурашина кислота марки А (вищий і перший сорт) і марки В, ГОСТ 1706-78, а також мурашина кислота ЧДА (чистий для аналізу), ГОСТ 5848-73 в концентрації 86,5 - 99 , 7%. Випаровування кислоти в вулику повинно бути близько 10 мл / добу.

Порядок застосування

Мурашину кислоту для лікування бджіл при варроатозе застосовують при температурі навколишнього повітря від +14 до + 25''С навесні (після масового обльоту бджіл) і в літньо-осінній період (після відкачки меду).

Мурашину кислоту поміщають в бджолині сім'ї навесні двічі з інтервалом в 12 днів терміном на 3-5 днів, а восени одноразово на 3-5 днів.

Під час обробки бджолиних сімей мурашиної кислотою верхні льотки у вуликах повинні бути відкриті.

Мурашину кислоту застосовують у поліетиленових пакетах розміром 20х30 см, в плоских флаконах з діаметром горлечка близько 2 см або поліетиленових побутових кришках діаметром 9 см.

В пакети вкладають 2-3 картонні пластини розміром 15 х 25 см, товщиною 3-5 мм і вливають в них 30-50 мл мурашиної кислоти. Після вбирання пластинами всієї кислоти, пакет закривають, двічі перегинаючи його верхній край. Перед застосуванням в пакетах проробляють 1-3 отвори (в залежності від сили сім'ї) діаметром 1,5 см, потім їх поміщають зверху на соторамки отворами вниз і ближче до задньої стінки вулика. Під пакет підкладають дві дерев'яні рамки.

У флакони наливають 30-50 мл мурашиної кислоти, вставляють в них кручені марлеві гноти товщиною, що відповідає діаметру горлечка. Довжина гніту повинна бути на 3-5 см більше висоти флакона. Гніт просочують кислотою шляхом занурення його пінцетом у флакон. Один кінець гніту витягують назовні і розкручують над шийкою. Флакон підвішують до верхнього бруска порожньої рамки і розміщують збоку гнізда.

Порожню поліетиленову побутову кришку ставлять у вулик на соторамки, наливають в неї 30 мл мурашиної кислоти і накривають картоном розміром 10х10 см.

Обробку бджолиних сімей проводять наступним чином: з вулика знімають кришку, утеплювальну подушку, холстик і обкурюють бджіл димом з димаря. Заправлений мурашиної кислотою пакет, флакон або кришку поміщають у вулик, потім на соторамки кладуть холстик, утеплюють і закривають вулик.

Мед, отриманий від бджолиних сімей, які зазнали обробці, використовують в їжу без обмежень.

Запобіжні заходи

При роботі з мурашиною кислотою необхідно дотримуватися запобіжних заходів: до роботи допускаються особи, які пройшли спеціальний інструктаж; обробку бджіл проводять в халатах, прогумованих фартухах, гумових рукавичках, окулярах і респіраторах; розфасовку проводять у витяжній шафі або на відкритому повітрі; уникають потрапляння препарату на шкіру, одяг і в очі; після роботи спецодяг потрібно зняти, руки і обличчя ретельно вимити, рот прополоскати водою.

При попаданні мурашиної кислоти на шкіру її негайно змивають великою кількістю холодної води, а потім водою з милом.

У разі отруєння мурашиної кислотою необхідно провести рясне промивання шлунка водою, прийняти всередину яєчний білок або слизові відвари, негайно звернутися до лікаря (вводять камфору, ізотонічний розчин хлориду натрію, внутрішньовенно 10 мл 10% -ного хлористого кальцію); блювотні засоби протипоказані.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Тимол порошок 5 г

Тимол порошок 5 г

Дезінфекція, варроатоз (кліщ варроа), акарапідоз.  Тимол 5г. Лікарський засіб дл..

₴ 18 грн.

Щавлева кислота 20 г

Щавлева кислота 20 г

Варроатоз (кліщ варроа). Щавлева кислота (ноос-СООН) - безбарвні кристали, добре розчинні у вод..

₴ 11 грн.

Апімітрін 1 мл (біпін)

Апімітрін 1 мл (біпін)

Варроатоз (кліщ варроа).АПІМІТРІН. Акарицидний препарат, діючою речовиною якого є амітраз. За з..

₴ 12 грн.

Аскофіт 1,2 мл

Аскофіт 1,2 мл

Аскосфероз (вапняний розплід), аспергільозІнструкція по застосуванню препарату “Аскофіт” у бджільниц..

₴ 12 грн.

Тауфлу №10 (тау-флювалинат 80мг)

Тауфлу №10 (тау-флювалинат 80мг)

Варроатоз (кліщ варроа), акарапідоз. Препарат застосовують у бджільництві для лікування і профі..

₴ 110 грн.

Апівіт 50 мл

Апівіт 50 мл

Вітамінний препарат.Склад: вітаміни B1, B2, B3, B5, С, А, D, Е, РР, елементи: залізо, калій, кальцій..

₴ 36 грн.

Кобальт хлористий 10 г

Кобальт хлористий 10 г

Стимулятор розвитку бджолиних сімей.Препарат для застосування в бджільництві.Склад: 10г препарату мі..

₴ 12 грн.

Окситетрациклін гідрохлорид 2 г

Окситетрациклін гідрохлорид 2 г

Для лікування гнильцевих хвороб бджіл.Форма випуску: порошок жовто-коричневого кольору.Фармакологічн..

₴ 12 грн.